Ar turite savo fizinę parduotuvę?

KojinesOK.lt vykdo savo veiklą tik internetu.

Ar mano pateikta informacija jūsų puslapyje yra saugi?

Naudodami ir dažnai atnaujindami patikimiausias atsiskaitymo sistemas garantuojame, kad jūsų informacija liks saugi, tad atsipalaiduokite, mumis galite pasitikėti.

Kaip galėčiau pakeisti savo užsakymą?

Mes suprantame, kad visur gali pasitaikyti klaidų, joms atsitikus, kuo skubiau prašome susisiekti su mūsų komandą ir esame tikri, kad surasime sprendimo būdą.

Kodėl verta rinktis KojinesOk.lt?

Mūsų didžiausias privalumas yra siūlomos kainos. Siekiame pasiūlyti mažiausias kainas rinkoje, radote pigiau? Susisiekite dėl nuolaidos!

Ar siunčiate į užsienio adresus?

Šiuo metu savo veiklą vykdome tik Lietuvoje, tačiau ateityje planuojame savo paslaugas pasiūlyti ir už Lietuvos ribų gyvenantiems klientams.

Kokius produktus jūs parduodate?

Siūlome platų spalvotų kojinių HappySocks tinklo produkciją. Nuolat plečiame savo siūlomų prekių asortimentą, jeigu šiandien neradote savo ieškomos prekės, užsukite rytoj!

Kaip galėčiau su jumis susisiekti?

Jums patogiausia būdą susisiekti galite rasti “Susisiekite su mumis” skiltyje.

Koks jūsų atsiskaitymo procesas?

Savo klientams siūlome įvairius atsiskaitymo būdus:
PayPal,
Kriptovaliutos,
Populiariausi Lietuvos bankai.

Apmokėjimo lange jums reikės pasirinkti norimą pristatymo būdą, užpildyti pristatymo informaciją ir patogiausiu būdų apmokėti už pasirinktas prekes, greita ir paprasta.

Kada mane pasieks mano užsakymas?

Visi užsakymai pristatomi bendradarbiaujant su Omniva ir Lietuvos paštu. Pristatymas į paštomatą gali užtrukti 1-4d.d, pristatymas kurjeriu 1-2d.d, Lietuvos paštu 2-4 d.d.

Vis dar turite klausimų?

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.

susisiekti