KojinesOK.lt vykdo savo veiklą tik internetu.

Naudodami ir dažnai atnaujindami patikimiausias atsiskaitymo sistemas garantuojame, kad jūsų informacija liks saugi, tad atsipalaiduokite, mumis galite pasitikėti.

Mes suprantame, kad visur gali pasitaikyti klaidų, joms atsitikus, kuo skubiau prašome susisiekti su mūsų komandą ir esame tikri, kad surasime sprendimo būdą.

Mūsų didžiausias privalumas yra siūlomos kainos. Siekiame pasiūlyti mažiausias kainas rinkoje, radote pigiau? Susisiekite dėl nuolaidos!

Šiuo metu savo veiklą vykdome tik Lietuvoje, tačiau ateityje planuojame savo paslaugas pasiūlyti ir už Lietuvos ribų gyvenantiems klientams.

Siūlome platų spalvotų kojinių HappySocks tinklo produkciją. Nuolat plečiame savo siūlomų prekių asortimentą, jeigu šiandien neradote savo ieškomos prekės, užsukite rytoj!

Jums patogiausia būdą susisiekti galite rasti “Susisiekite su mumis” skiltyje.

Savo klientams siūlome įvairius atsiskaitymo būdus:
PayPal,
Kriptovaliutos,
Populiariausi Lietuvos bankai.

Apmokėjimo lange jums reikės pasirinkti norimą pristatymo būdą, užpildyti pristatymo informaciją ir patogiausiu būdų apmokėti už pasirinktas prekes, greita ir paprasta.

Visi užsakymai pristatomi bendradarbiaujant su Omniva ir Lietuvos paštu. Pristatymas į paštomatą gali užtrukti 1-4d.d, pristatymas kurjeriu 1-2d.d, Lietuvos paštu 2-4 d.d.

Vis dar turite klausimų?

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.

susisiekti