Kokią asmeninę informaciją mes renkame?

Kiekvieną kartą, lankydami mūsų internetinėje svetainėje, jūs teikiate tam tikrą informaciją, kuri padeda mums pagerinti jūsų, kaip vartotojo patirtį ir bendrą klientų apsilankymo kokybę mūsų el. parduotuvėje. Duomenys, kuriuos renkame, yra jūsų naudojamas įrenginys, jūsų IP adresas, papildoma informacija, tokia kaip – kokiame pasaulio regione esate,
Mes taip pat renkame papildomą informaciją, kokius veiksmus atliekate mūsų internetinėje parduotuvėje. Kaip pavyzdžiui, mes galime rinkti informaciją apie jūsų aplankytus internetinius puslapius, jūsų naudojamus paieškos terminus, ieškomus produktus ir bendresnius duomenis apie jūsų naudojimąsi mūsų internetine svetaine.
Tai yra gana įprasta ir dažnai taikoma praktika. Paprastai tokia informacija yra vadinama „informacija apie vartotojo įrenginį“. Žemiau aprašysime kelis šios informacijos surinkimo būdus.
Vienas iš metodų yra slapukų naudojimas. Tai yra maži duomenų failai, kurie parsiunčiami į jūsų išmanųjį telefoną, planšetinį ar asmeninį kompiuterį, kai lankotės mūsų internetinėje svetainėje. Kiekvieno įrenginio slapuką sudaro unikalus identifikatorius, kuris yra visiškai anonimiškas. Norėdami sužinoti daugiau apie tai bei kas yra slapukai, kaip jie naudojami ir kaip juos išjungti, apsilankykite adresu: https://www.allaboutcookies.org.
Be anksčiau aprašytų slapukų, yra keletas kitų įrankių, kuriuos galime naudoti, t.y. įvairios žymos, ar internetiniai švyturiai. Tai yra maži informacijos failai apie jūsų apsilankymų sesijas mūsų internetinėje svetainėje.

Informacija, kurią renkame jūsų atsiskaitymo metu

Yra asmeninė informacija, kurią renkame apie bet kurį vartotoją, apsilankiusį mūsų svetainėje, daugiau apie tai galite sužinoti skiltyje „Kokią asmeninę informaciją mes renkame?“. Tačiau taip pat yra informacija, kurią renkame tik apie tuos vartotojus, kurie apsiperka KojinesOK.lt internetinėje svetainėje (arba tie, kurie bando tai padaryti). Tokio tipo informacija apima asmeninius duomenis, tokius kaip jūsų vardas, jūsų namų (ar sąskaitos) adresas, pristatymo informacija ir informacija, susijusi su jūsų apmokėjimu. Tai gali būti jūsų kredito kortelės numeris, „PayPal“ adresas ir kt. Taip pat mes pasiliekame teisę surinkti tokią informaciją, kaip jūsų el. pašto adresas ir telefono numeris (jei jis buvo pateiktas). Kaip ir anksčiau buvo paminėta, visa tai yra laikoma įprasta internetinių parduotuvių praktika.
Gali pasitaikyti atvejų, kai surinksime ir kitą informaciją. Kaip pavyzdžiui, mes pasiliekame teisę surinkti jūsų el. pašto adresą, jei sutinkate gauti tiesioginės rinkodaros pasiūlymus el. paštu. Taip pat tai gali būti ir jūsų telefono numeris ar kita, jūsų savanoriškai pateikta informacija.

Kaip mes panaudosime jūsų asmeninę informaciją?

Kiekvienas klientas mums išties svarbus. Todėl mes prisiimame pilną atsakomybę renkant ir administruojant jūsų asmeninę informaciją (kurią sudaro ir informacija, kurią renkame apsilankę mūsų svetainėje bei atliekant užsakymą), todėl norime jus informuoti, kokiais būdais mes čia informaciją naudosime.
Jeigu kalbame apie informaciją, kurią įvedate prieš pateikdami užsakymą, ji mums be galo svarbi dėl to, kad be jos mes niekaip negalėtume įvykdyti užsakymo. Kaip pavyzdžiui, jūsų pateikta informacija leidžia mums tinkamai jus identifikuoti, kad būtent jūs apmokėjote už prekes, taip pat užtikrina, kad pakuotė su jūsų prekėmis bus išsiųsta teisingu adresu, o mes galėsime išrašyti sąskaitą – faktūrą su teisingais jūsų rekvizitais.
Jūsų pateiktus duomenys mums taip pat padės stengiantis išsiaiškinti kilusius neaiškus dėl pačio užsakymo. Kaip pavyzdžiui, užsakymo metu nurodytas jūsų el. pašto adresas ar telefono numeris leis greitai ir efektyviai su jumis susisiekti, kad galėtume bendrauti su jumis dėl visų su jūsų užsakymu susijusių klausimų. Šią informaciją taip pat renkame siekdami užkirsti kelią galimam sukčiavimui, o tai tik padidina tikrųjų klientų saugumą. Visi mūsų užsakymai tikrinami dėl galimos rizikos ir sukčiavimo.
Kai jūsų užsakymas bus įvykdytas, mes naudodamiesi jūsų pateikta informacija papildomus pasiūlymus dėl produktų, kurie gali jus sudominti. Galėsime tai padaryti tol, kol nepakeisite savo nuostatų, nurodydami, kad nebenorite gauti tokio tipo žinučių.
Informaciją apie jūsų naudojamą įrenginį naudosime dėl įvairiausių priežasčių. Surinkta informacija gali padėti mums atlikti įvairias užduotis, pavyzdžiui, padėti sumažinti galimus sukčiavimo atvejus. Tai padeda užtikrinti tiek mūsų verslo, tiek ir klientų saugumą. Plačiau kalbant, mes naudojame surinktą informaciją savo tinklalapiui ir paslaugoms tobulinti. Tai galime padaryti pažiūrėję, kaip mūsų svetainės vartotojai naudojasi ir sąveikauja su mūsų svetaine, taip pat įvertindami mūsų rinkodaros ir reklamos efektyvumą.

Su kuo mes dalinsimės jūsų asmenine informacija?

Be reikalo mes nesidalinsime jūsų pateiktais duomenimis su jokia kita įmone. Žinoma, norėdami teikdami aukšto lygio paslaugas privalome keistis informacija su kitomis įmonėmis, tokiomis kaip PayPal ar kitomis įmokų surinkimo partnerėmis.
Norint užtikrinti, kad būtų laikomasi vietinių įstatymų, pasiliekame teisę jūsų pateikta informacija pasidalinti su įvairiomis tos šalies teisėsaugos organizacijomis

Vietos įstatymai

Iš vartotojų surenkami asmeniniai duomenys gali skirtis, priklausomai nuo šalies, kurioje jūs esate. Visos šiame puslapyje aprašytos taisyklės yra tiesiogiai pritaikytos pagal tam numatytus Europos Sąjungos standartus ir reglamentus.

Susisiekite

Tikimės, kad padėjome išsiaiškinti ir geriau suprasti, kokia visgi asmeninę informaciją jūs mums pateikiate. Žinoma, jeigu turite dar klausimų, drąsiai kreipkitės mūsų internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais.

Privatumo politikos atnaujinimas

Pateikdami šią privatumo politiką, norime pabrėžti, kaip jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami bei tvarkomi. Šiame puslapyje pateikta informacija yra laikoma kaip naujausia privatumo politikos versija. Todėl norėdami sužinoti apie visus pakeitimus, visada rekomenduojame reguliariai pasitikrinti bei perskaityti informaciją šiame puslapyje.