Taisyklių apžvalga

Ši svetainė priklauso KojinesOK.lt, kuri ją ir valdo. Šiame puslapyje, kaip ir visoje likusioje mūsų internetinėje svetainėje bet koks terminų „mes“, „mūsų“ ir „mes“ reikš KojinesOK.lt. Naudotis šia internetine svetaine galite tik tuo atveju, jeigu sutinkate su šiame puslapyje nurodytomis sąlygomis.
Apsilankydami mūsų svetainėje ar įsigydami prekes ar paslaugas reiškia, kad jūs naudojatės mūsų paslaugomis. Tai darydami jūs automatiškai sutinkate su mūsų nustatytomis sąlygomis, kurios ir yra nurodytos šiame puslapyje. Šios sąlygos yra taikomos visiems, kurie naudojasi internetine svetaine; tai apima žmones, kurie naršo, perka, siūlo paslaugas (pvz., mokėjimo galimybes) ir dar daugiau.
Labai svarbu, kad prieš naudodamiesi mūsų internetine svetaine ir paslaugomis, pilnai perskaitytumėte šiame puslapyje aprašytas sąlygas, nes bet koks mūsų svetainės naudojimas reiškia, kad jūs automatiškai sutinkate su jomis. Žinoma, jei visgi nesutinkate su nė viena iš šiame puslapyje nurodytų sąlygų, prašome kuo greičiau palikti mūsų internetinę svetainę.
Šiame puslapyje nurodytos taisyklės ir sąlygos yra galiojančios bei atnaujintos. Jos galioja dabartinei svetainės versijai bei bet kokiems būsimiems jos atnaujinimams ar papildymams, įskaitant naujus puslapius, prekes ar paslaugas. Kiekvienas vartotojas privalo retkarčiais apsilankyti šiame puslapyje, kad pasitikrintų, ar nėra naujų sąlygų atnaujinimų.

Bendrosios sąlygos

KojinesOK.lt pasilieka teisę atsisakyti parduoti prekes ar paslaugas, nenurodant tiksliaus paaiškinimo ar priežasties.
Naudodamiesi mūsų internetine svetaine jūs sutinkate, kad jūsų pateikta informacija gali būti perduota nenaudojant papildomo šifravimo kitiems tinklams. Tai daroma siekiant pagerinti vartotojo patirtį (optimizuoti svetainę kitiems įrenginiams), patobulinti mūsų prekes ar paslaugas. Ši informacija neapima jautrių duomenų, tokių kaip jūsų kreditinės kortelės ar kitos finansinės informacijos, kuri prireikus visada bus saugiai perkelta į kitus tinklus.
Apsilankę mūsų tinklalapyje jūs sutinkate, kad nekopijuosite jokio šioje svetainėje esančio turinio nei asmeniniam, nei komerciniam naudojimui. Tai galite daryti tik gavus mūsų raštišką sutikimą.

Pateiktos informacijos tikslumas

Nors mes dedame dideles pastangas užtikrinant, kad visa šioje svetainėje pateikta informacija būtų tiksli, KojinesOK.lt neatsako, jei ir atsirastų klaidų. Informacija svetainėje, įskaitant gaminių nuotraukas ir tų gaminių aprašymus, yra skirta vartotojui susidaryti bendrinę nuomonę apie prekes ir paslaugas. Iš esmės, internetinėje svetainėje pateikta informacija neturėtų būti naudojama kaip vienintelis sprendimo priėmimo būdas. Jei nusprendžiate pasikliauti ir atlikti sprendimą naudojantis tik šiame puslapyje nurodyta informacija, tuomet jūs tai darote savo atsakomybe.
Šioje svetainėje pateikta informacija tikrai gali būti pasenusi. Tokiais atvejais ji teikiama tik informaciniais tikslais. Šios svetainės turinys gali būti pakeistas bet kuriuo metu ir be papildomo įspėjimo.
Norime pastebėti, kad produktų ir paslaugų kainos gali pasikeisti be išankstinio įspėjimo. KojinesOK.lt pateikti pasiūlymai dėl prekių ar paslaugų taip pat gali būti atsiimti be išankstinio įspėjimo. Mes pasiliekame teisę nutraukti arba sumažinti gaminių prieinamumą, apie tai nepranešę savo klientams.
Supraskite, kad retkarčiais mūsų svetainėje gali atsirasti nenumatytų klaidų. Tai apimti tiek rašybos ar gramatines klaidas tiek ir informaciją, susijusią su mūsų internetinėje svetainėje parduodamais produktais, paslaugomis, pristatymo kainomis ir laikotarpiu. Mes pasiliekame visišką teisę bet kada pakeisti ar atnaujinti šią informaciją.

Prekės ir paslaugos

Mes neužtikriname, kad bet kuriuo paros metu internetinėje svetainėje nurodyti produktai ar paslaugos prieinami visiems. Neretais atvejais pačių populiariausių prekių likučiai yra mažesni nei nurodyta aprašyme. Taip pat gali pasitaikyti situacijų, kuomet įsigytas produktas nėra keičiamas ar grąžinamas.
Mes stengiamės pateikti tikslius savo gaminių aprašymus ir nuotraukas, tačiau realybėje tikrasis produktas gali šiek tiek skirtis. Mes negarantuojame identiškos produkto spalvos ar išvaizdos, nes bendrą vaizdą gali įtakoti įvairūs išoriniai veiksniai, pavyzdžiui, vartotojo naudojamas ekranas.
Mes pasiliekame teisę apriboti arba uždrausti mūsų gaminių įsigyjimą – arba visiškai užblokuoti jus nuo naudojimosi mūsų internetine svetainę – dėl bet kurios priežasties. Mes taip pat pasiliekame teisę apriboti prekių, kurias vartotojas gali įsigyti, skaičių. Mūsų parduodamų gaminių kainos gali būti keičiamos bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo.
Vartotojų lūkesčiai dėl svetainės ir mūsų įsigytų produktų yra jų pačių lūkesčiai, todėl tai nėra KickIn.lt administracijos atsakomybė.

Asmeninės informacijos panaudojimas

Tais atvejais, kai jūs mums siunčiate komentarus, apžvalgas, pranešimus ar kitokio tipo turinį, jūs sutinkate, kad mes galėsime šią informaciją laisvai naudoti bet kuriais reklamos tikslais. Mes pasiliekame teisę redaguoti ar pataisyti jūsų pateiktą informaciją. Mes neprivalome informuoti, atsiskaityti už jūsų pateiktus komentarus ar įžvalgas.

Draudžiama veikla mūsų internetinėje svetainėje

Draudžiama naudotis mūsų internetine svetaine ar paslaugomis, jei nesutinkate su šiame puslapyje nurodytomis sąlygomis. Jums taip pat draudžiama naudoti svetainę ar turinį dėl bet kokių priežasčių, kurios gali būti neteisėtos, arba tais atvejais, kuomet tai pažeistų bet kokius teisės aktus ar įstatymus. Jūs negalite naudoti mūsų intelektinės nuosavybės be mūsų raštiško sutikimo. Mes pasiliekame teisę uždrausti šios internetinės svetainės naudojimą, jei yra pažeidžiama bet kuri iš šių sąlygų.

Įstatymai

Šiame puslapyje pateiktos sąlygos yra pritaikytos pagal valstybės, kurioje veikia įstatymus.

Salygų atnaujinimas

Šiame puslapyje pateikta naujausia mūsų taisyklių ir sąlygų versija. Mes pasiliekame teisę bet kada gali atnaujinti ar pakeisti taisykles ir nuostatas. Naudojimasis svetaine reiškia, kad automatiškai sutinkate su mūsų nustatytomis sąlygomis, todėl rekomenduojame periodiškai pasitikrinti šį puslapį, ar nėra papildomų pakeitimų.